Flevolamb Flevolamb
Hoogeveen Multi Service Hoogeveen Multi Service
Hoogeveen Dak & Zinkwerken Hoogeveen Dak & Zinkwerken
Bouwbedrijf HEDI Bouwbedrijf HEDI
Kapsalon Beautiful Change Kapsalon Beautiful Change

Familie Bridgerton 5 - De hand van de gravin


  • Familie Bridgerton 5 - De hand van de gravin
    Familie Bridgerton 5 - De hand van de gravin Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes Voor wie heeft genoten van Downton Abbey en Belgravia Eloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de negentiende-eeuwse high society maakt haar dat al bijna een oude vrijster. Uit medelijden vraagt weduwnaar Sir Phillip de ‘onhuwbare’ vrouw ten huwelijk. Maar als hij Eloise eenmaal ontmoet en erachter komt hoe slim en aantrekkelijk ze is, vreest Phillip dat hij meer reden heeft om naar haar te verlangen dan zij naar hem. In de pers ‘Een vlot boek over het leven in de negentiende-eeuwse Engelse upper class, vol romantiek en sterke vrouwen.’ **** Hebban.nl ‘Quinn heeft je volledig in haar ban. Ze schrijft vlot, humoristisch en met aandacht voor detail. Dit is een heerlijke roman om bij weg te dromen.’ **** Chicklit.nl ‘Een fijne guilty pleasure die je niet weg kunt leggen. You want this!’ Favoritez

    9,99


    Titel: Familie Bridgerton 5 - De hand van de gravin
    Prijs: € 9,99
    Productcode: 9300000004771160


     





Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes Voor wie heeft genoten van Downton Abbey en Belgravia Eloise Bridgerton is achte....

zoeken
zoeken bol.com
bol.com
Lekker winkelen zonder zorgen - Gratis verzending en retour
Wehkamp
winkelonderdelen
twitter facebook rss top