Adm. Financiële Advisering Kafa
Innovatieve oplossingen voor huis en tuin Terrascompleet.nl
Kapsalon Beautiful Change Kapsalon Beautiful Change
Tel. 0321-333169 Peter Evers
Fruit vers aan huis bezorgd Fruithandel Van Beek
Biddinghuizen
Top 10
BOL.com Alle producten ->
Wehkamp Alle producten ->
Lidl Alle producten ->
Handig Meer handig ->
bezoek ook eens

Vlieland


  • Vlieland
    Vlieland In de spannende thriller Vlieland van Kiki van Dijk gaat reisblogger Charlie op onderzoek uit nadat er twee meisjes verdwijnen. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink. Vlieland, de nieuwe vakantiethriller van Kiki van Dijk, gaat over Charlie. Charlie is reisblogger, maar zoekt het dit jaar noodgedwongen dichter bij huis. Als ze wordt uitgenodigd voor een paar nachten op een glamping op Vlieland, grijpt ze haar kans. Het eiland trekt de laatste jaren veel hippe toeristen, dankzij de luxe restaurants, exclusieve winkeltjes en prachtige natuur. Op het eiland aangekomen wil ze Sytze interviewen, de eigenaar van een nieuwe bierbrouwerij. Hij is echter bot en ongeïnteresseerd, en Charlie krijgt vreemde reacties als ze wat mensen naar hem vraagt. Dan wordt het bebloede lichaam van een meisje gevonden. Sytze wordt onmiddellijk verdacht, en als er nog een meisje verdwijnt weet iedereen het zeker: hij is de dader. Door de zomerstorm wordt Charlie gedwongen om op het eiland te blijven en ze besluit zelf op onderzoek uit te gaan, met gevaar voor eigen leven… Vlieland van bestsellerauteur Kiki van Dijk is een razend spannende vakantiethriller voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink. ‘Dit boek heeft alles wat je nodig hebt voor urenlang vermaak!’ – LINDA ‘Spanning tussen personages, een mysterie, een opbloeiende liefde, een moord… de vakantiethrillers van Kiki van Dijk hebben het allemaal.’ – Libelle ‘Zenuwslopende vakantiethrillers.’ – Vriendin

    7,99


    Titel: Vlieland
    Prijs: € 7,99
    Productcode: 9300000010059582


     





In de spannende thriller Vlieland van Kiki van Dijk gaat reisblogger Charlie op onderzoek uit nadat er twee meisjes verdwijnen. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink. Vlieland, de nieuwe vakantiethriller van Kiki van ....

zoeken
zoeken bol.com
bol.com
Lekker winkelen zonder zorgen - Gratis verzending en retour
Wehkamp
winkelonderdelen
twitter facebook rss top